Leden login | Volg ons op:

Volg ons op: 
 
ZO vlag
 
home-vereniging-boven
 

Winterstalling 2021-2022

Geplaatst op 15-10-2021  -  Categorie: JHC  -  Auteur: Jachthavencommissie

Allen,

Het was weer een ouderwetse winterstalling met diverse aanpassingen. Als eerste de nieuwe hijsbalk in de grote loods, door het meedenken van één van onze leden ontstaan, om de jukken in de grote loods op te bouwen/ afbreken i.p.v. buiten tijdens het afspuiten bij de portaalkraan. De fa. Conijn heeft er in recordtijd voor gezorgd dat de hijsbalk inclusief takel werd geplaatst. En zeker niet te vergeten het aansluiten van het elektrische deel op zondag door één van onze leden, om het hijs en loop gedeelte van de takel te kunnen bedienen. Dit alles maakte het mogelijk om op de maandag van de winterstalling de jukken er mee op te bouwen en verplaatsen in de grote loods, chapeau!  De fa Venema wist nog op het laatste moment, om geen tekort aan materiaal te hebben,  een paar jukken en "inzet blokken" te leveren.. Ten tweede de nieuwe groep chauffeurs op de heftruck/ pompwagen, die een opleiding van de vereniging hebben gekregen door de fa KAP, waarvoor complimenten hoe dat is opgepakt. Ga er maar aan staan, oefenen zonder boot op de kar is wat anders dan het werkelijk boten op hun plaats manoeuvreren. Al het vele werk, planning, organiseren jukken, opbouwen jukken, afspuiten, hijsen en rijden met heftruck is geweldig opgepakt door vele vrijwilligers en heeft de winterstalling weer tot een goed einde gebracht. Tot slot en zeker niet te vergeten de mensen van het clubhuis bedankt voor de goede zorgen van de innerlijke mens. Fotoboek

Jachthavencommissie 

   


 
 

Klik op de adverteerder voor meer info

 

Contact

Zeilvereeniging de Onderlinge
Diederik Sonoyweg 11
1509BR Zaandam 

@mail: info@zvdeonderlinge.nl

Rekeningnummer: NL61INGB0000220567

Havenmeester: 06 - 817 587 27

(aanwezig tussen 17.00 -18.00)

havenmeester@zvdeonderlinge.nl

Waarom de ZO

Bij Zeilvereeniging De Onderlinge, kortweg Z.O., vind je alles om de watersport of -recreatie te beleven: een geweldig zeil/vaargebied rond en recreatie op ons eigen schiereiland in het Alkmaardermeer plus een haven midden in het hart van de Zaanstreek waar alle moderne faciliteiten aanwezig zijn: stalling te water, op de wal en binnen, en een clubhuis. De ca. 500 leden houden dit alles met elkaar in topconditie. Meld je aan en kom het meebeleven!